Міжнародні перевезення

Автомобільні перевезення вантажів у міжнародному та внутрішньому сполученні (по Україні) є одним із основним видом діяльності нашої компанії. Компанія CLP-Group здійснює міжнародні вантажні перевезення як на далекі відстані - в країни Західної Європи та Азії, а також країни ближнього зарубіжжя - СНД. Всі харчові, швидкопсувні або вантажі, що вимагають особливих умов перевезення, ми доставимо вчасно та в безпеці. З нашою допомогою, Ви можете транспортувати як звичайні (габаритні) вантажі, так і негабаритні. Доставка можлива як окремими автомобілями, і у складі збірних грузів.

Компанія «CLP-Group» здійснює міжнародні перевезення та перевезення по Україні вантажів вагою від 350 кг до 40 тонн як окремим автотранспортом, так і у складі збірних вантажів. Однією з наших переваг є організація доставки вантажів будь-якими класами вантажних автомобілів: тентовані, суцільнометалеві, рефрижератори тощо.

Компанія CLP-Group здійснює міжнародні перевезення вантажів у такі країни Європи як Німеччина, Польща, Бельгія, Туреччина, Болгарія і т.д. Серед країн колишнього СНД та Азії ми готові доставити вантаж до Молдови, Білорусі, Грузії, Азербайджану, Росії, Узбекистану, Казахстану, Туркменістану.

Досвід успішно організованих перевезень Україна – Європа, Україна – Азія, характеризують нас як надійного партнера. Наші постійні клієнти, серед яких як приватні, так і юридичні особи, знають, що робота з компанією CLP-Group означає вчасно доставлений вантаж і правильно оформлену документацію. Для розрахунку вартості перевезення вашого вантажу з України в Європу, а також з Європи в Україну, та отримання всієї інформації, що Вас цікавить, Ви можете зв'язатися з менеджерами транспортного відділу нашої компанії. Наші досвідчені менеджери-логісти зможуть підготувати маршрут транспортування вантажу з урахуванням всіх побажань вантажовласника/вантажоодержувача, а також підібрати необхідний клас транспортного засобу та мінімізувати витрати на доставку. У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які є професіоналами своєї справи.

No Comments Yet.

Залишити відгук: